Kontakt

Profesionálne sa zaoberám poskytovaním webových služieb. Pre klientov vytváram nové web stránky, vylepšujem, upravujem a aktualizujem existujúce web stránky, robím optimalizáciu web stránok pre vyhľadávače (SEO) a poskytujem všetky súvisiace služby. Ak máte záujem o tento druh služieb, navštívte moju stránku KvalitnyWeb.sk a neváhajte sa mi ozvať.

Viac o mne a o týchto stránkach sa dozviete tu.

Ak vás zaujíma niečo iné, čítajte ďalej.

Ak chcete pridať komentár, názor alebo otázku k niektorému článku alebo príspevku, kliknite na príslušný odkaz, alebo použite formulár na pridanie komentára pod daným príspevkom alebo článkom. Aby ste mohli písať komentáre, musíte mať vytvorené konto a byť prihlásení. Vytvorenie konta je bezplatné a trvá iba niekoľko sekúnd.

Ak máte otázky, komentáre, nápady, názory, rady alebo čokoľvek, čo sa nejako týka podnikania, píšte prosím do diskusného fóra. Určite sa tam nájdu ľudia, ktorí si s vami na danú tému radi podiskutujú, prípadne poradia alebo odpovedia na vaše otázky. Taktiež vy môžete reagovať a odpovedať na otázky a príspevky druhých. Ak mi to dovolia moje časové možnosti, budem s vami vo fóre komunikovať aj ja sám.

V prípade, že chcete nechať nejaký odkaz ohľadom týchto stránok mne, ich majiteľovi, ak máte návrh na spoluprácu, otázky o mojich produktoch a službách, použite tento kontaktný formulár.

Prosím, nepoužívajte tento kontaktný formulár na zasielanie otázok o podnikaní! Nie je, žiaľ, v mojich silách na všetko odpovedať. Na tento účel použite diskusné fórum, alebo píšte komentáre k jednotlivým článkom a príspevkom, ako je to popísané vyššie na tejto stránke. Ostatní používatelia týchto stránok vám určite radi poradia alebo si s vami podiskutujú na danú tému.

 

Zatvoriť menu

Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém.

Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť.

Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo.

Ďakujeme za pochopenie.