Tvorba web stránok pre

Zriadenie záujmových krúžkov

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Zriadenie záujmových krúžkov

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anandamaja pred 7 mesiacmi, 3 týždňami.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

Anandamaja
    Účastník (Participant)

Dobrý deň pán Varhaník chcem sa opýtať ako postupovať pri zriadení klubu záujmových krúžkov pre deti a dospelých napr. ak  sa chcem venovať deťom v oblastiach rozvoja jemnej a hrubej motoriky, kurzy kresby, maľovania, a iných zručností na prípravu do školy formou hry. Ako aj kurzy zamerané na správne držanie tela apohybovú výchovu. Je nutné to niekde nahlásiť či splňať odbornú spôsobilosť alebo založiť občianske združenie. Mám voľnú živnosť na organizovanie kurzov a mimoškolskú činnosť a viazanú živnosť športového odborníka stačí mi to? Ďakujem Mia

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.