Tvorba web stránok pre

živnosť na gelove nechty

Táto téma obsahuje 5 odpovedí, má 4 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  mata kukova pred 2 rokmi, 11 mesiacmi.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor

bella3008
    Účastník (Participant)

Dobrý deň potrebovala by som poradit-aku živnosť si založiť, ked chcem robit gelove nechty,avsak mam vzdelanie uplne ineho smeru. mam ukoncenu ekonomicku strednu školu. potrebujem to hlavne kvoli čerpaniu dotacie cez urad prace.dakujem

Anonymný

Lepenie, zdobenie a maľovanie nechtov s použitím rôznych techník nechtového dizajnu spadá pod remeselnú živnosť Manikúra – pedikúra. Na vykonávanie remeselných živností je potebné mať vzdelanie a prax v odbore.

bella3008
    Účastník (Participant)

a je možnosť vytvoriť inu živnosť, pod ktoru by tato činnosť v prípade kontroly spadala?

Anonymný

Nie je iná možnosť. Je to jednoznačne určené, že to spadá pod remeselnú živnosť Manikúra-pedikúra.

siska05
    Účastník (Participant)

Ahojte,

Potrebujem jednu radu. Rada robim gelove nechty a chcela by som si urobit kurz na nechtiky a ziskat tak certifikat. Neskor si otvorit zivnost, avsak ako vidim modelovanie nechtov spada uz do remeselnej zivnosti. Aj ked ziskam certifikat, budem potrebovat prax. Kde ju mam ale ziskat, ked kazdy ta chcem zamestat v studiach len na zivnost a tu mi nedaju? :( Prosim poradte mi. Rada by som sa tejto praci venovala a urcite musi byt nejake riesenie .(

Dakujem, Simona

mata kukova
    Účastník (Participant)

Dobrý večer.chcem sa vas opytať ked bola živnosť založena v roku 2009 služby suvisiace so skrášlovanim tela a vykonava sa na tuto živnosť modelaž gelovych nechtou tak netreba na to dodatočne kurz manikury kedže vtedy to nebolo ešte ako remeslo?keby nahodou je nejaka kontrola zo živnosti možu ju pozastaviť?Ďakujem

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.