Tvorba web stránok pre

Živnosť

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Luboss404 pred 1 rokom, 8 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

Luboss404
    Účastník (Participant)

Dobrý deň, chcem sa informovať o tom či existuje nejaká forma živnosti – sprostredkovanie predaja bez nutnosti zakúpenia tovaru. Uvediem to na príklade: Firma A distribuuje ako veľkoobchod ale aj maloobchod s vlastím e-shopom hračky. Je možnosť v nejakej forme byť len sprostredkovateľ predaja? Čiže ja si vytvorím vlastný e-shop (firma B) , avšak nebudem mať tovar nakúpený a ani fyzicky na sklade. Ked mi príde objednávka bude odoslaná firme A, ktorá objednávku spracuje a odošle zákazníkovi. Za sprostredkovanie predaja by bola medzi firmou A a B uzatvorená zmluva na podiel z predaja tovaru alebo sprostredkovateľká odmena. Je takéto niečo možné? Aké podmienky a problémy sú s tým spojené?

Ďakujem za Váš čas a skorú odpoveď.

Pekný deň prajem. 

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.