Tvorba web stránok pre

živnosť

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  zuz.oprch pred 2 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

zuz.oprch
    Účastník (Participant)

Dobrý  večer, chcela  by  som poradiť ,mám  živnosť  od 2011 no  od 2014 som  na  materskej dovolenke ,živnosť som  si  ponechala  a aj prevádzku ,tým  pádom  som  ani  neodhlasovala kasu. Ale  ide  o  to ,že prevádzka  nefunguje.Odvody  si  platím  do  ZP. Momentálne  plánujem  živnosť  zrušiť ,chcela  by  som  poradiť  ako  mám  postupovať. A či  je  problém ak som kasu  a  prevádzku  doteraz  neodhlásila ,pretože  niekde  čítam ,že  táto  povinnosť  mi  vzniká  až  pri  ukončení ,alebo pozastavení živnosti a inde ,že  som  to  mala  spraviť  už dávno.

ĎAKUJEM

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.