Tvorba web stránok pre

Získanie Technickej licencie pre predaj, montáž a núdzové otváranie bezpečnostnýchdverí

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Získanie Technickej licencie pre predaj, montáž a núdzové otváranie bezpečnostnýchdverí

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Tomyzv pred 10 mesiacmi, 2 týždňami.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

Tomyzv
    Účastník (Participant)

Zdravím

Zaujíma ma ako môžem získať tech. licenciu pre predaj, montáž bezpečnostných dverí. a Tiež prevádzkovanie núdzové otváranie dverí. Prax viem doložiť potvrdením s predošlej firmy ktorá vlastní tech. licenciu. Mám SOU drevárske s maturitou vyučený ako stolár. Kedže niesom vyučený zámočník, mám nejakú šancu získať licenciu? Viem že to vydáva PZ Banská bystrica- pre mňa, stojí to cca 100 euro na poplatkoch na 10 r.V zákone nieje konkrétne špecifikované či musím mať všetko alebo len niečo s toho.Ďakujem za rady

Tomáš ,Zvolen

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.