Tvorba web stránok pre

žiadosť o radu

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Radoslav1515 pred 1 rokom, 11 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

Radoslav1515
    Účastník (Participant)

Dobrý deň. Naskytla sa mi príležitosť dostať do nájmu mobilný stánok. Mal by som záujem skúsiť ho využivať na začiatok na predaj vareného vína, hriateho, v jeseni burčiaku a podobne. Však to poznáte taká trhová klasika. Jedná sa o stánok uzavretý s potenciálom spraviť tam aj mieso na sedenie, po prípade aj dáke to rýchle občerstvenie neskôr (varená klobása, kukurica a pod.) Chcel by som sa opýtať čo by mi k tomu bolo treba ohľadom papierov( hygiena, povolenia registračná pokladnica atď.)  a akou formou by to bolo vhodnejšie ( živnosť/s.r.o.) . Chceli by sme do toho ísť štyria kamaráti, nazvyme to ako spoločnici s rovnakým podielom na zisku a tak isto rovnakým počiatočným kapitálom. Za nejaké rady alebo tipy vopred pekne ďakujem.. 

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.