Sprostredkovatelska cinnost v oblasti obchodu

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Sprostredkovatelska cinnost v oblasti obchodu

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Agnieszka Plava pred 3 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

Agnieszka Plava
    Účastník (Participant)

Dobry den 

Som s Polska a  rozbeham na slovensku  biznes v oblasti sprostredkovatelskej cinnosti.

Mam otvorenu zivnost na sprostedkovanie a kupu tovaru na ucel jeho predaja konecnemu spotrebitielovi(maloobchod)

alebo innym prevadzkovatelom zivnosti (velkoobchod).

Chcem sa dozvediet ako mozem to fakturovat.

– Moze nakupit tovar od firmy A ktora vystavi fakturu na moju firmu ale doda tovar firmie B ktorej konecnu fakturu vystavim ja?

– bud firma A  vystavi fakturu firmie B a ja vystavim konecnu fakturu firmie A za sprostredkovanie?

Budem podnikat v oblasti stavebneho materialu a som platcou DPH.

Pozdravujem

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.