Tvorba web stránok pre

Príspevok z úradu práce na založenie s.r.o.

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Príspevok z úradu práce na založenie s.r.o.

Táto téma obsahuje 5 odpovedí, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  imported_Pavol Varhanik pred 7 rokmi, 2 mesiacmi.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor

deril
    Účastník (Participant)

Dobry den,

chcel by som sa len spytat ci ma niekto z Vas skusenosti:
    Chcem si zalozit s r.o., kde budem jedinym zakladatelom(cize aj konatelom). Momentalne som na urade prace a chcel by som vyuzit moznost zaziadat po 3 mesiacoch o prispevok z uradu prace na zacatie podnikania.
    Lisi sa to nejako ked ziadam o dany prispevok z UP na zalozenie s.r.o. a nie zivnosti ?
    Pre druh svojho podnikania musim mat s r.o. a nie zivnost.
    Absolvoval to uz niekto z Vas na urade prace ?

Keby nebolo nieco jasne tak doplnim.

Vsetkym Vam vopred dakujem za info.

imported_Pavol Varhanik
    Účastník (Participant)

Príspevok zmazaný pre neaktuálne údaje.

deril
    Účastník (Participant)

Dakujem Pavol za odpoved. No dovolim si nesuhlasit, nakolko mi na UP povedali, ze si mozem zalozit aj s r.o.,vraj uz tam mali takych klientov a dostali prispevok. Takze ist to ide.
    Jednalo by sa mi skor o to ci ma niekto osobne skusenosti s tym a kolko mu to trvalo nez to odsuhlasili ( ci to netrva o moc dlhsie ako odsuhlasenie zivnosti).

Vopred dakujem.

imported_Pavol Varhanik
    Účastník (Participant)

Príspevok zmazaný pre neaktuálne údaje.

deril
    Účastník (Participant)

Dakujem Pavol za snahu. Na bud. tyzden idem na UP a chcem tam odniest hned aj dotaznik, takze ked to budem mat za sebou, tak dam vediet ako to dopadlo.

Este raz dakujem.

imported_Pavol Varhanik
    Účastník (Participant)

Svoje predchádzajúce 2 príspevky som zmazal, keďže obsahovali údaje, ktoré už nie sú aktuálne. Deril má pravdu. Podľa aktuálneho znenia zákona o službách zamestnanosti bol medzi samostatne zárobkovo činné osoby, ktorým je možné poskytnúť príspevok na samostatnú zárobkovú činnosť, pridaný aj spoločník s.r.o. (ktorý tam v starom znení nebol). Z toho vyplýva, že príspevok z úradu práce je naozaj možné použiť aj pri založení s.r.o.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.