Tvorba web stránok pre

pozemok na podnikanie

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Adam231 pred 1 rokom, 1 mesiacom.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor

Jozef Namespetra
    Účastník (Participant)

Zdravim, chcel by som sa spytat ci ma z vas niekto nejaky napad alebo skusenosti co sa tyka podnikania s pozemkom..mam k dispozicii cca 3000 m2 ornej pody v extravilane obce a chcem to nejako zhodnotit…dakujem

Adam231
    Účastník (Participant)

ja by som tam asi založil ovocný sad, našiel by som nejaké nenáročné a odolné odrody stromov, ktoré nevyžadujú veľa starostlivosti a dobre sa dajú umiestniť na trhu, napr. orechy, jedlé gaštany, atď., ale 3.000 m2 ornej pôdy je na podnikanie dosť málo, neuživí ťa to… keby si mal 30.000 a viac m2 tak je to už zaujímavejšie

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.