Ponuka bannerovej reklamy

Home 2 Diskusné Fóra Dopyt a ponuka tovarov a služieb Ponuka bannerovej reklamy

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Rasto070 pred 2 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #24392

  Rasto070
  Účastník (Participant)

  Dobrý deň.

    Ponúkam všetkým podnikavcom ktorí majú záujem propagovať svoj web, produkt, značku reklamné plochy na vysokonavštevovaných stránkach freefilm.sk a freeserial.sk. V súčastnej dobe spolupracujeme so spoločnosťami TipSport, Pelikán, Kasína, E-target. Výhoda bannerovej reklamy je, že sa Váš potencionálny zákazník dokáže priamo prekliknúť na web alebo konkrétny produkt ktorý ponúkate. 

  Návštevnosť stránok sa pohybuje v priemere 25 tisíc relácií denné a 110 tisíc zobrazení stránok denne cez víkendy aj viac. V google sme na začiatku vo vyhľadávaní filmov. Návštevnosť užívateľov je 80% SK a zvyšnýc 20% je z CZ priemerný vek užívateľov 20-35 rokov najčastejšie z Bratislavy, Košíc, Nitry, Prešova, 

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 

  Viac info poskytneme na maily

  info@freefilm.sk

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Dopyt a ponuka tovarov a služieb’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.