Tvorba web stránok pre

Podnikanie v domovoch sociálnych služieb

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Podnikanie v domovoch sociálnych služieb

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Adela Patrikova pred 7 mesiacmi, 1 týždňom.

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)
  • Autor

Adela Patrikova
    Participant

Dobrý večer, mala by som otázku ohľadom podnikania v sociálnych službách, konkrétne domov sociálnych služieb. Píšem diplomovú prácu, ktorá je zameraná na podporu podnikania v domovoch sociálnych služieb a moja otázka znie. Dá sa podnikom, respektíve podnikaním nazvať aj zriadenie domova sociálnych služieb ako neziskovou organizáciou? V zákonníku som sa nedokázala dopracovať k priamej odpovedi na moju otázku. Za odpoveď vopred ďakujem, aj za čas, ktorý venujete tejto otázke.
    S pozdravom

Zobrazuje sa príspevok 1 (z 1 celkovo)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.