Tvorba web stránok pre

podnikanie

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  pedrosvk pred 2 rokmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor

pusztairobert
    Účastník (Participant)

dobry den ,otvoril som zivnost,ako opatrovatel 2016.07.10 platym kazdy mesiac nemocenske 60 eur. kedy budem platit odvody ,dakujem 

pedrosvk
    Účastník (Participant)

dan sa tusim plati do konca marca 2017
    a odvody socka+zdravotka ti vypocitaju az 1.7.2017 a niekedy v auguste ti pride pozdrav od nich zaplatit.. alebo do 8.augusta uz treba zaplatit, neviem presne, sam som zacal v r.2016 podnikat a chcem vediet, ked som dosiahol zisk 30 000 € a platil som len zdravotku 60€ mesacne, ci ju budem musiet doplatit potom spatne do plnej vysky a socialku tiez??
    Nikde som na toto nenasiel odpoved a v clanku 1.rok zivnosti a podobnych P.Varhanik pise ze do socialnej sa odvody neplatia. Nikde vsak neuvadza ci sa pri dosiahnuti takehoto prijmu budu musiet spatne doplatit alebo nie.
    Prosim o odpoved.
    Pride mi to nelogicke doplacat ich v auguste nasledujuceho roku, ked dan platis uz v marci a nemozes si ich teda odratat ako nezdanitelny zaklad.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.