Tvorba web stránok pre

Odpracovana praca bez pridanej volnej zivnosti

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Odpracovana praca bez pridanej volnej zivnosti

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  johnooIT pred 1 rokom, 2 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

johnooIT
    Účastník (Participant)

Zdravim!

Ak je toto duplicitny prispevok dajte mi vediet a bloknite to resp zmazte. Ospravedlnujem sa ale komentov k volnej zivnosti je vela tak som ich neprechadzal vsetky. 

Trapi ma nasledovna situacia:

Obnovil som si zivnost siel odpracovat pracu (stahovanie) ale nemam stahovanie ako cinnost v zivnosti. Pocul som ze kedze ide o jednorazovku tak to mozem vyfakturovat aj ako pocitacove spracovanie a nebude to problem. Idem si zivnost na stahovanie pridat (dokoncovacie prace na exterieroch a interieroch) ale v den odpracovania ani doteraz moja zivnost nezahrna tuto cinnost. Ja si myslim ze mozno sa to takto da ale nieje to spravne. Cital som clanok o prilezitostnych pracach na inom portali a mam pocit ze by to tam mohlo spadat ale podla mna nie kazdy uctovnik s takym niecim bude spokojny. Ako by ste to riesili? Viete ako sa to ma legalne riesit? Nemam im to fakturovat? Moj plan je spisat s nimi aj dohodu aj im fakturovat a vsetko co nemam v zivnostiach robit na dohodu ale tento jeden krat to nevyslo.

Dakujem za rady.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.