Odkúpenie sro – predaj zabehnutej firmy

Home 2 Diskusné Fóra Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie Odkúpenie sro – predaj zabehnutej firmy

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  HA_XO pred 3 rokmi, 3 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #24375

  HA_XO
  Účastník (Participant)

  Ponúkam možnosť odkúpenia sro (predaj zabehnutej firmy) s exkluzivitou na daný tovar a značku. Na forme odpredaja sa môžeme dohodnúť. Može ísť o predaj podielu vo firme, predaj podniku, odkúpenie /odstúpenie sro či vo svojej podstate sro na predaj. Nie je to vyslovene viazané na prevádzku a konkrétne mesto. Tá momentálne fyzicky je na západnom slovensku v centre mesta. Klienti ku nám chodia z okruhu 400 km a to práve kôli výnimočnosti a exkluzívnej značke.

  Obchod je rozbehnutý, objednávky sú až do konca roka 2017. Facebooková stránka má viac ako 3-tisíc likeov. Vzhľadom na množstvo objednávok však treba rátať s tovarom vo väčšom objeme ktorý je súčasťou odpredaja a aj súčasťou už rezervovaných objednávok, aby sa objednávky mohli uskutočniť a aby aj nový majiteľ mohol v rozbehnutom biznise nerušene pokračovať. O bližšie informácie žiadajte priamo cez mail na halex.ok@gmail.com, nie prosím cez odpoveď na formulár. Ďakujem. 

   

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.