Tvorba web stránok pre

Mobilný (športový) MASÉR (mimo zdravotníctva) – podnikanie

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Mobilný (športový) MASÉR (mimo zdravotníctva) – podnikanie

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  maserka pred 1 rokom, 7 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

maserka
    Účastník (Participant)

Dobrý deň.

Rada by som sa spýtala, že ak plánujem podnikať ako mobilný (športový) masér (mimo zdravotníctva), či mi JKM (živnostenský úrad) po prihlásení pridelí IČO automaticky, (resp. mi ho obnoví, nakoľko som podnikala už v minulosti v inom obore a IČO som už mala pridelené), alebo IČO ako mobilný masér, čiže SZČO (bez živnostenského listu?) nepotrebujem, vzhľadom k tomu, že si neplánujem otvárať žiadnu prevádzku. Je v tom prosím vôbec nejaký rozdiel, či by som ho mala ako mobilný masér pridelené, alebo nie? 

Zároveň by som sa rada spýtala, či sa môže takýto športový masér (mimo zdravotníctva) ,,zamestnať,, v športovom stredisku, (alebo masážnom salóne, fitness cenre, vo wellness centre… atď.)? Resp. pracovať v daných strediskách na živnosť.

Veľmi pekne Vám ďakujem za Vašu odpoveď. 

Zostávam s pozdravom.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.