Mám na pozemku starší rodinný dom a chuť podnikať,chcela by som poprosiť o rady v čom začať podnikať v súvislosti s ním,ďakujem.

Home 2 Diskusné Fóra Dopyt a ponuka tovarov a služieb Mám na pozemku starší rodinný dom a chuť podnikať,chcela by som poprosiť o rady v čom začať podnikať v súvislosti s ním,ďakujem.

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  matus.mikco@gic.sk pred 3 rokmi, 4 mesiacmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
 • Autor
  Príspevky
 • #24295

  IvanaKrsakova
  Účastník (Participant)

  Neviem prísť na to, v čom by bolo perspektívne podnikať v obci na juho západe Slovenska medzi dvomi mestami.Mám k dispozícii starší rodinný dom s dvorom pri hlavnej ceste.V obci sú kvetinárstva kaderníctva manikúra..čajovňa,pohostinstvá,stavebniny,textilná predajňa,poľnohospodárska predajňa..no skoro všetko..  Som velmi kreatívna a mám velkú chuť podnikať len mi chýba dáky dobrý nápad.. Dom by bolo vhodné využiť ozaj všestranne.Prosím o rady , ďakujem.

  #29791

  matus.mikco@gic.sk
  Účastník (Participant)

  Dobrý deň, ak je to ešte aktuálne tak aký papital by ste chceli investovať do svojho podnikania? 

  Pretože jedná vec je nápad a druhá schopnosť či možnosť ho zrealizovať.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Fórum ‘Dopyt a ponuka tovarov a služieb’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.