Tvorba web stránok pre

Jednorázová akce – podnikání české firmy na Slovensku

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Jednorázová akce – podnikání české firmy na Slovensku

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Kreatura pred 2 rokmi, 4 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

Kreatura
    Účastník (Participant)

Krásný dobrý den, 

obracím se na Vás, protože jsem nikde nenašla uspokojivou odpověď na svůj, vcelku komplexní, dotaz.

V rámci konání koncertu Iron Maiden na Slovensku mám možnost provozovat 4 bary, sortiment je tedy vcelku daný – alkohol, nealko, cigarety, pochutiny. 

Zajímalo by mě, co musím v rámci zákona splnit:

– je nutné zakládat zde firmu či org.složku kvůli jednorázové akci?

– jak je to dále se zdaněním, EET?

– jak je to s brigádníky – barmany? Postačí obyčejná dohoda o provedení práce v rámci ČR (pro brigádníky z ČR), nebo je nutno toto ještě ošetřit na Slovensku?

Pokud by Vás ještě něco napadlo, byla bych velice vděčná za každou odpověď. Případně alespoň za radu, kde tyto informace hledat – koncert je 6.7. a vzhledem k obšírnosti webů zabývajících se touto problematikou je vcelku pravděpodobné, že do té doby nenajdu odpovědi. 

Předem moc děkuji za odpověď, 

Dita J.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.