Hygienické požiadavky

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Ivana7777 pred 3 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

Ivana7777
    Účastník (Participant)

Dobrý deň pán Varhaník, chcem si otvoriť salon na živnosť Kozmetické služby, v ktorom sa bude poskytovať starotlivosť o ľudské telo-Lipolaser atď.

Pozerala som si zákony a normy ohladom schválenia takejto prevádzky a vo vyhláške MZSR 554/2007 sa uvádza že v každej takejto prevádzke musí byť umývadlo s tečúcou vodou v každej prevádzkovej miestnosti. To znamená napr. aj v čakárni? Myslela som že stačí jedno umývadlo a toaleta.Bola som v viackrát v takýchto zariadeniach osobne na ošetrení, a nepostrehla som že by toto spĺňali.

Ďakujem za odpoveď

Ivana

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.