Hladáme investora, jedinečný projekt

Home 2 Diskusné Fóra Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie Hladáme investora, jedinečný projekt

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  SmartPizzaSlovakia pred 2 rokmi, 7 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #24433

  SmartPizzaSlovakia
  Účastník (Participant)

  Naša spoločnosť sa venuje vývoju inovatívneho objednávkového systému pre pizzerie. Našim produktom je mobilná aplikácia pre android a IOS pomocou ktorej si jej uživateľ môže vyskladať vlastnú pizzu podla svojich osobitých požiadavok na ingrediencie a ich množstvá, celý proces je sprevádzaný grafickým vyobrazením objednávky. Systém je navrhnutý tak aby ulahčil prácu na prevádzke, objednávky odosiela priamo do kuchyne. Momentálne sme uzavreli prvú fázu projektu ktorá spočívala v rozbenutí prvej prevádzky SmartPizza na ktorej funguje náš systém. Prevádzka sa nachádza v Bratislave. Celý projekt pozostáva z viacerých etáp. Našim cielom v druhej fáze projektu je otvárať ďalšie prevádzky pod vlastnou značkou a formou franchisingu. Cielom celého projektu je preraziť na zahraničný trh a rozširovať sieť prevádzok na ktorých bude systém použitý. 

  Potrebná investícia predstavuje čiastku 50 – 100 tis.€ 

  Tieto financie budú použité na daľší vývoj systému, marketing a otvorenie druhej prevádzky v Bratislave. 

  Nejedná sa o projekt ktorý bude hned za prvých pár mesiacov ziskový, je to dlhodobá záležitosť. Viac informácii radi poskytneme na osobnom stretnutí. 

  Mail: smartpizzaba@gmail.com

  http://www.smartpizza.sk

   

   

   

   

   

   

   

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.