Tvorba web stránok pre

Hľadám spoločníka,alebo investora 20-50tis€ s výhodným ziskom v zabehnutom obchode!!!

Home 2 Diskusné Fóra Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie Hľadám spoločníka,alebo investora 20-50tis€ s výhodným ziskom v zabehnutom obchode!!!

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 4 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  RWG invest pred 2 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor

Majlos
    Účastník (Participant)

Hľadám súrne investora,alebo spoločníka pre plynulý chod zabehnutého obchodu s možnosťou otvorenia vlastnej divízie predaja..suma 20tis až 50tis€…30% mesačný zaručený zisk z poskytnutej sumy..ponúknite,ďakujem

peter1107
    Účastník (Participant)

Dobrý deň, pošlite viac detailov, ďakujem

Fero222
    Účastník (Participant)

Dobrý deň,je vaša ponuka ešte aktuálna?Ak áno pošlite viac informácií na môj mail hanuskaf247@gmail.com.
    Ďakujem

RWG invest
    Účastník (Participant)

Dobry den,

napiste mi blizsie informacie k Vasmu podnikatelskemu zameru, resp. zaslite mi nejake podklady a upresnite lokalitu

Zatial zostavam s pozdravom

Mgr.Votava Ladislav

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)

Fórum ‘Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.