Tvorba web stránok pre

Hladam partnera na podnikanie

Táto téma obsahuje 4 odpovede, má 5 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anton pred 2 mesiacmi, 3 týždňami.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor

mark413
    Účastník (Participant)

Dobry den,

hladam partnera na podnikanie (s podnikatelskym napadom alebo aj bez) na zacatie podnikania alebo na spolupracu s existujucim podnikom.

K mojej osobe:

Ca. 10 rokov pracujem v oblasti financnictva a investovania. Presiel som cez rozne – aj manazerske – pozicie a v praci som uspesny. Velmi rad pracujem s plnym nasadenim, viem sa zapalit pre vec, bavi ma tvorit a mam velku vnutornu motivaciu to dotiahnut co najdalej.

Preco som tu?

Od mojho profesionalneho zivota cakam jednoducho viac nez pracovat pre niekoho ineho. Uz dlhsie sa chcem osamostatnit.

Co ponukam?

Zapal do projektu, plne nasadenie, vytrvalost, cielavedomost, uprimnost, spolahlivost. Vlastny zakladny startovaci kapital.

Co hladam?

Seriozneho partnera, v oblasti ponikania som flexibilny. Som presvedceny, ze pracovitostou a sikovnostou sa da dosiahnut vsetko

Tesim sa na pripadny zaujem.

Matej

kovadlina
    Účastník (Participant)

ahoj odkial si? kolko mas rokov v akej oblasti by si chcel rozbehnut podnikanie? 

ozvi sa na kovacik.peter@centrum.sk

peter

andee
    Účastník (Participant)

Dobrý deň.

Pokiaľ je ponuka aktuálna, veľmi rád Vám odprezentujem naše podnikanie. Neváhajte ma kontaktovať cez formulár.

Ďakujem

Andee

leonis
    Účastník (Participant)

Dobry den,

pracujem ako web programator pre firmu, ktora sa zaobera financnictvom a poistovanim. Som v podobnej situacii, ze nechcem pracovat pre niekoho, hlavne ked nevidim od vedenia nejake vizie a napredovanie. Mozno by stalo za to spojit vase vedomosti a skusenosti z Menezmentu a moje vedomosti a skusenosti z IT.

Viem prispiet hotovym online systemom, ktory generuje pre firmu pravidelny zisk a tiez pokryt oblast IT.

Stevo.

Anton
    Účastník (Participant)

Dobrý deň.

Ak máte stále vážny záujem o spoločné podnikanie,kontaktujte ma na hornyy@centrum.sk
    Mám realizovateľný návrh.
    Anton

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )

Fórum ‘Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.