Tvorba web stránok pre

Hladam napady na vyrobky z epoxidovej alebo polyesterovej zivice/sklene platno,karbon a kevlar/

Home 2 Diskusné Fóra Dopyt a ponuka tovarov a služieb Hladam napady na vyrobky z epoxidovej alebo polyesterovej zivice/sklene platno,karbon a kevlar/

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  gadolan pred 1 rokom, 9 mesiacmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor

JoPa
    Účastník (Participant)

Od 1.3.2017 si otvaram firmu zameranu na laminovenie epoxidovou zivicou /mokre laminovanie,prepreg,infuziou system,atd./ alebo polyesterovou zivicou.Po dlhorocnom posobeni v zahranici v tejto oblasti,som sa rozhodol to skusit aj na Slovensku.Rad by som privital dobre napady v roznych oblastiach:jachty,letecky priemysel,auto-moto,diely a kryty pre polnohospodarstvo,wellnes centra,atd.

gadolan
    Účastník (Participant)

Zdravím Vás. odkaiľ ste? Nachádzam sa v BA kraji. Mám záujem o kúpu epoxidovej živice, prípdane poriešil nápady na prácu s týmto materiálom.

kolomanx@gmail.com

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Fórum ‘Dopyt a ponuka tovarov a služieb’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.