Hladam napady na vyrobky z epoxidovej alebo polyesterovej zivice/sklene platno,karbon a kevlar/

Home 2 Diskusné Fóra Dopyt a ponuka tovarov a služieb Hladam napady na vyrobky z epoxidovej alebo polyesterovej zivice/sklene platno,karbon a kevlar/

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  gadolan pred 3 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
 • Autor
  Príspevky
 • #24358

  JoPa
  Účastník (Participant)

  Od 1.3.2017 si otvaram firmu zameranu na laminovenie epoxidovou zivicou /mokre laminovanie,prepreg,infuziou system,atd./ alebo polyesterovou zivicou.Po dlhorocnom posobeni v zahranici v tejto oblasti,som sa rozhodol to skusit aj na Slovensku.Rad by som privital dobre napady v roznych oblastiach:jachty,letecky priemysel,auto-moto,diely a kryty pre polnohospodarstvo,wellnes centra,atd.

  #29787

  gadolan
  Účastník (Participant)

  Zdravím Vás. odkaiľ ste? Nachádzam sa v BA kraji. Mám záujem o kúpu epoxidovej živice, prípdane poriešil nápady na prácu s týmto materiálom.

  kolomanx@gmail.com

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Fórum ‘Dopyt a ponuka tovarov a služieb’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.