Tvorba web stránok pre

Hľadám investora na ťažbu kryptomien

Home 2 Diskusné Fóra Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie Hľadám investora na ťažbu kryptomien

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Moriarti pred 1 rokom, 9 mesiacmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor

MatBott
    Účastník (Participant)

Ide o ťažbu alternatívnych kryptomien (DASH, Adzcoin,…) pomocou špeciálnych procesorových ťažičov. Priestory a všetky potrebné inžinierske siete mám už zabezpečené, problémom sú teda len financie na nákup samotných ťažičov.

Vyťažiť kryptomenu ➡ zameniť ju na eurá. To je celý biznis model. S kryptomenami sa dá samozrejme aj obchodovať, ale to považujem za špekulácie. Mám rád len istý zisk. Jeden ťažič aktuálne generuje čistý mesačný zisk 30 – 45 € (v závislosti na ťaženej mene a aktuálnom kurze).

Pri cene cca 350€ za ťažič je návratnosť investície v rozmedzí 8 až 12 mesiacov.

Trh je teoreticky celý svet, pretože kryptomeny sú budúcnosť. Tak ako sa Bitcoin za 8 rokov existencie dostal prakticky z nuly na aktuálnu hodnotu pohybujúcu sa okolo 1000€, tak ho budú nasledovať aj iné digitálne meny a práve DASH je na výbornej ceste.

Dnes má hodnotu približne 17€, pričom pred rokom to boli len 4€.

Za konkurentov sa dajú považovať jedine iní ťažiari, ktorí zapojením svojich prostriedkov zvyšujú obtiažnosť ťažby (Difficulty). Keďže je povedomie o kryptomenách celosvetovo na velmi nízkej úrovni a v rámci slovenska ešte nižšie, dá sa uvažovať aj o sekundárnom biznis programe – zvyšovanie povedomia a následný predaj komponentov.

Aby to malo zmysel, predstava je v hodnote 20 000€.

Neváhajte ma kontaktovať, ďakujem.

Moriarti
    Účastník (Participant)

Kontaktujte ma viktorbukovcan@gmail.com mám záujem

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Fórum ‘Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.