Tvorba web stránok pre

Hľadám investora, FOREX TRADING, zhodnotenie vkladu 50-100 %

Home 2 Diskusné Fóra Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie Hľadám investora, FOREX TRADING, zhodnotenie vkladu 50-100 %

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  investing pred 1 rokom, 10 mesiacmi.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor

investing
    Účastník (Participant)

Zdravím, všetkých ziskuchtivých investorov, ktorí sa dostali až k tomuto inzerátu. Prejdem rovno k tomu podstatnému a to tomu, čo hľadám a ponúkam. Venujem sa obchodovaniu na forexe, čo je v podstate burza, kde sa obchoduje s menovými pármi, komoditami, akciami a pod. Tradingu sa venujem už cca piaty rok. Vyhral som niekoľko demo súťaží, čo v tomto prípade nie je až také podstatné. Hľadám investora s väčším kapitálom, na základe ktorého by som mohol obchodovať a dosiahnuť zaujímavejší profit. Vyskúšal som niekoľko reálnych účtov a brokerov, t.j. poskytovateľov možnosti obchodovania. Mám svoj systém, svoje pravidlá obchodovania, viem si vytvoriť vlastné technické analýzy a zistiť potrebné informácie a analýzy pre rozhodovanie. 

Čo ponúkam? 

Ponúkam svoje skúsenosti, schopnosti, know-how.

Čo požadujem?

Kapitál a dôveru.

Delenie zisku a ostatné podrobnosti by som prejednal na osobnom stretnutí.

gadolan
    Účastník (Participant)

Pokiaľ si veríte a ste v tradingu naozaj dobrý, nepotrebujete investora. Business, prínosy a straty dokážete zniesť sam. Najôr zisk podla inzerátu a načo sa deliť ked môžete mať 100%. 

investing
    Účastník (Participant)

Ďakujem Vám za Vašu reakciu. Momentálne dokončujem štúdium na vysokej škole, odbor ekonomika a manažment podniku. Popri škole sa venujem aj podnikaniu v oblasti predaja zlatých mincí. Avšak toto mi zabezpečí relatívne pokojný život, niečo je na výdavky, niečo na šetrenie, veľa ale nezostáva. Chcem sa zabezpečiť do budúcnosti a neoplatí sa mi otvárať povedzme 1000 eurový účet, ked môžem „natrafiť“ na investora s vysokým kapitálom, ktorý by mi mohol otvoriť dvere k úplnej slobode. Mojim cieľom je zarobiť na tradingu väčšie peniaze a stať sa finančne slobodný.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)

Fórum ‘Hľadám partnerov na podnikanie, investovanie’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.