elektrotechnický priemysel-šetrenie energií pre domácnsoti

Home 2 Diskusné Fóra Dopyt a ponuka tovarov a služieb elektrotechnický priemysel-šetrenie energií pre domácnsoti

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  usbbsu pred 3 rokmi, 2 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #24389

  usbbsu
  Účastník (Participant)

  Pekny den.

  Naša spoločnosť ponúka spoluprácu pre biznis v elektrotechnickom priemysle.Ako iste viete v našej krajine sa rozmáha nový štýl a to smart home system.Naša spoločnosť spolupracuje a dokonca vyvýja spoločne jeden systém radený medzi smart home systémy.Je vysoko kvalitný a konkurencie schopný oproti ostatným ponúkaným systémom.Splna všetky parametre a požiadavky na klienta ale veľmi veľkou výhodou je to že ceny týchto produktov nie su tak vysoké ako ponúkajú ostatné firmy.Taktiež ponúkame pekný sortiment a konkurencie schopný sortiment dotykovýych vypínačov.Veľmi krásne štýlové vypínače a zásuvky zo skla ale za ceny ktoré si môže dovoliť každý tak aby nezatažil svoj rozpočet.

  Našim hlavným predmetom je smart home systémy ale aj dotykové vypínače a zásuvky ktoré sú najvyššej kvality ale za ľudové ceny.

  Sme hlavným výhradným dovozcom týchto systémov na Slovensku ale aj v iných krajinách a ponúkame možnosť spolupráce , ktorá je spojená s ponúkaními produktami.

  Pracujeme aj na dokonalosti a šetrení el.energií na kúrení hlavne pre domácnosti a odielame sa na inovativnosti takýchto produktov.

  Pre viac info nás kontaktujte.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Dopyt a ponuka tovarov a služieb’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.