Tvorba web stránok pre

dochádzkový systém

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  mangrove pred 2 rokmi, 1 mesiacom.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

mangrove
    Účastník (Participant)

Dobrý deň.

Chcela by som sa opýtať či je v poriadku a v súlade s nejakými zákonmi dochádzový systém pre zamestnancov.

Ide o to že po príchode do práce sa musíte prihlásiť cez tablet ktorý vás pokaždé aj pri odchode odfotí…

Je to normálne ???? Mne osobne to príde až šialené takže by som chcela vedieť či fotenie zamestnancov takýmto štýlom je ok.

Konkrétne naša firma má VOPD s firmou ktorá využíva tento dochádzoký systém..Vzťahujú sa také isté „pravidlá“ na nás ako na ich zamestnancoch ????Asi nie…..no niesom si istá….

Dúfam že som to moc nedomotala a vyznáte sa v mojom dotaze..

Ďakujem,

s popzdravom

Zuzana

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.