Doba eshopová – teraz cenovo dostupný eshop na prenájom – WEXBO.com

Home 2 Diskusné Fóra Dopyt a ponuka tovarov a služieb Doba eshopová – teraz cenovo dostupný eshop na prenájom – WEXBO.com

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  wexbo.com pred 2 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #24335

  wexbo.com
  Účastník (Participant)

  WEXBO systém ponúka zjednodušenú tvorbu internetových web stránok a eshopov bez programátorských alebo pokročilých grafických skúseností s intuitívnou úpravou priamo v tvojom prehliadači. Priamo na stránkach po registrácii na https://wexbo.com/ môžeš vytvorené webstránky upravovať, pričom vytvorenie netrvá ani 3 minúty.

  Funkcie WEXBO variantu WEB:

  Pre tématické odlíšenie stránok a zmenu dizajnu môžeš využiť dizajn niektorých z predvytvorených šablón s množstvom rôznych témat. Všetky grafické šablóny a rôzne časti stránok je možné upraviť cez jedinečný systém „Admin Smart Panel„. Cez tento panel je možné upraviť dizajn všetkých šablón alebo jednoducho premiestniš časti stránok (moduly) pomocou funkcie Drag & Drop na ľubovolné pozície.

  Pre úplnú správu stránky je určená rozšírená administrácia, kde spravuješ svoje články cez online wysiwyg editor a ďalších doplnkov, ktoré CMS systém WEXBO pravidelne aktualizuje a pridáva.

  Funkcie WEXBO navyše pre variant ESHOP:

  ESHOP obsahuje všetky funkcie, moduly a pluginy spomínaného variantu WEB, no navyše obsahuje možnosti na vedenie vlastného internetového obchodu. V tvojom online obchode tak môžeš svoje podnikanie rozšíriť o produkty svojich dodávateľov a partnerov. Obsahuje funkcionality, ktoré neodmysliteľne patria k eshopom, ako sú platobné brány (PayPal, GoPay, TrustPay,…), prepravné služby s odberným miestom (Uloženka, Zásielkovňa,…) alebo veľmi populárne porovnávače tovarov (Pricemania, SuperDeal, Heureka,…).

  Funkcie vo všetkých variantoch ako štandard:

  Stránky a internetové obchody založené cez WEXBO sú profesionálne optimalizované v rámci SEO pre lepšiu pozíciu v internetových vyhľadávačoch, Google alebo Seznam. CMS systém WEXBO nezabúda ani na responzívny dizajn, pre plnohodnotné zobrazenie stránok aj pre návštevníkov z tabletu či mobilu. Na každú časť administrácie existuje podrobná nápoveda, ktorá ti pomôže sa v systéme orientovať, prípadne sa obrátiš na technickú podporu priamo zo systému. Ďalšie informácie nájdeš na oficiálnych stránkach https://wexbo.com/features/

  Cenník za služby WEXBO:

  Variant WEB: 5 EUR/mesiac

  Variant ESHOP: 10 EUR/mesiac

  WEXBO cenník nájdeš na stránkach https://wexbo.com/pricing/

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Dopyt a ponuka tovarov a služieb’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.