Bar – voľná alebo remeselná živnosť

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Bar – voľná alebo remeselná živnosť

Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 3 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  jozef83 pred 7 rokmi, 10 mesiacmi.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
 • Autor
  Príspevky
 • #22450

  tina123
  Účastník (Participant)

  zdravím chcem si založit bar bude tam len podavaný alkohol nealko a čapované pivo týka sa to pohostinstva a musi to byt remeselná zivnost alebo to patrí do volnej živnosti?

  #27504

  imported_Pavol Varhanik
  Účastník (Participant)

  Ak pôjde iba o predaj piva, vína, destilátov, koktailov, nealko nápojov a pod. (čo bude asi váš pípad), patrí to pod voľnú živnosť Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.

  Remeselná živnosť Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne by to bola vtedy, ak by ste to chceli mať spojené aj s reštauráciou – výrobou a predajom jedla.

  #28246

  jozef83
  Účastník (Participant)

  Dobrý deň, chcel by som sa spytat ak chcem prevadzkovať tiež takýto bar /predaj piva, vína,destilátov…/, potrebujem k tomu zdravotny preukaz a aj hygienicke minimum? za odpoveď ďakujem.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.