Tvorba web stránok pre

Ako zaplatiť odvody za zamestnanca

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Ako zaplatiť odvody za zamestnanca

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  IvanaPor pred 2 rokmi, 4 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor

IvanaPor
    Účastník (Participant)

Dobrý deň! Vopred ĎAKUJEM za akúkoľvek  praktickú radu! Som SZČO a v máji tohto roku som sa registrovala ako zamestnávateľ. Mám dvoch ľudí na dohodu a tento mesiac im mám prvý krát spraviť výplatné pásky za mesiac jún a tiež za nich zaplatiť poistné- soc. a zdravotná. PROBLÉM mám so sociálnou poisťovňou. Pravdaže mi tam nikto nič nepovedal..teda nič čo by mi pomohlo. Že vraj ich elektronický systém ma navedie. No ničomu tam nechápem a už vôbec neviem, ako mám za ľudí zaplatiť a navyše ani neviem na aký účet atď. S páskou si asi poradím..dúfam. Viete mi prosím pomôcť? PC a všetko okolo úplne zvládam, no účtovníctvu a personalistike sa vôbec, ale vôbec nerozumiem. ĎAKUJEM!!!!!! Ivana

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Odoberajte moje najnovšie články na email!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.