Vzdelanie viazane k predmetu cinnosti?

Home 2 Diskusné Fóra Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada Vzdelanie viazane k predmetu cinnosti?

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Anonymný pred 11 rokmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor

Tempus
    Účastník (Participant)

Dobry den,
    rad by som si zalozil zivnost. Splnam vsetky podmienky stanovene zakonom.
    Vystudoval som VS humanitneho smeru. Mam vsak blizko k zahradnictvu a zahradnej architekture.
    Rad by som podnikal v cinnosti blizkej zahrade. Islo by o navrh a realizaciu zahrad.
    Mozem si zvolit za predmet podnikania napr. :
    1. Vyhotovovanie dokumentácie ochrany prírody a krajiny
    alebo
    2. Uskutočňovanie krajinnoarchitektonických sadovníckych diel

potrebujem mat na to „papier“ ze som vystudoval pribuzny odbor???
    Dakujem za kazdu radu, odpoved.

Anonymný

Pozrite zoznamy koncesovaných, viazaných a remeselných živností. Ak sa tie vaše činnosti medzi nimi nachádzajú, je tam uvedené aj aké podmienky musíte spĺňať. Ak sa tam vaše činnosti nenachádzajú, potom to bude voľná živnosť, na ktorú nepotrebujete dokladovať žiadne vzdelanie.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.