Táto téma obsahuje 2 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  9anitka9 pred 10 rokmi.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor

Anonymný

Dobrý večer, ja by som sa Vas chcel spýtať akú živnosť potrebujem na otvorenie stanku s rýchloobčerstvením a či k tomu potrebujem niaku kvalifikaciu alebo kurz……Dakujem za odpoved

Anonymný

To by mohla byť činnosť „Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu“. Bude potrebné získať povolenie od hygieny, oni ti presne povedia, čo musíš splniť.

9anitka9
    Účastník (Participant)

ahoj chcela by som sa informovať…ked už teda som rozhodnutá že chcem tu bagetku mam nejaké financie ale ešte to nieje toľko koľko potrebujem odkial sa dajú ešte zohnať…je nejaký príspevok alebo dotácia od štátu?…a ešte pozemok pod to rýchle občerstvenie mám zhánať na mestskom úrade?

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)

Fórum ‘Diskusia o podnikaní, otázky a odpovede, porada’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Zatvoriť menu
Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém. Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť. Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo. Ďakujeme za pochopenie.