O mne a o týchto stránkach

Od roku 2003 sa venujem rôznym formám malého podnikania v oblasti IT, tvorby a prevádzkovania web stránok a eshopov a vývoja softvéru. Za ten čas som nazbieral veľa skúseností a naštudoval mnoho zákonov a rôznych informačných zdrojov. Na týchto stránkach uverejňujem to, čo by mohlo pomôcť ďalším malým podnikateľom a živnostníkom.

Nie som účtovník ani právnik. Ak si niečím nie ste istí, mali by ste to konzultovať s príslušnými odborníkmi. Informácie, ktoré sú uvedené na týchto stránkach, odrážajú moje osobné chápanie jednotlivých problémov.

Nájdete tu aj diskusné fórum, v ktorom môžete s ostatnými diskutovať o podnikaní, hľadať partnerov na podnikanie a ponúkať vaše služby a produkty.

Profesionálne sa zaoberám poskytovaním webových služieb. Pre klientov vytváram nové web stránky a eshopy, vylepšujem, upravujem a aktualizujem existujúce web stránky, robím optimalizáciu web stránok pre vyhľadávače (SEO) a poskytujem všetky súvisiace služby. Navštívte moju stránku KvalitnyWeb.sk a neváhajte sa mi ozvať, ak potrebujete tento druh služieb.

Kontaktovať ma môžete podľa týchto pokynov.

Zatvoriť menu

Tieto webové stránky nedávno prešli na nový lepší systém.

Heslá zo starého systému do nového nie je možné preniesť.

Preto je potrebné, aby si používatelia, ktorí sa zaregistrovali ešte na starom systéme, vytvorili nové heslo.

Ďakujeme za pochopenie.